Pragnąc uczcić 100. rocznicę urodzin Jana Pawła II, wyniesionego do Chwały Ołtarzy, zapraszamy na konkurs plastyczny, poświęcony życiu i posłudze Tego niestrudzonego świętego naszych czasów.

1. CEL KONKURSU:

Celem konkursu jest ukazanie/przedstawienie postaci Świętego Jana Pawła II, a zarazem patrona naszej szkoły w formie pracy plastycznej.

2. TERMIN I MIEJSCE KONKURSU:

– od 11 do 14 maja 2020 r. (termin nadsyłania prac; do piątku) Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II

3. UCZESTNICY:

– Uczniowie klas 1 - 3

4. ZASADY KONKURSU:

– każda z klas 1-3 ma zadanie przestawić/zilustrować postać Jana Pawła II według przydzielonej techniki:

a) klasa 1 przy użyciu: pastele, kredki, ołówek, flamaster (według uznania)

b) klasa 2 przy zastosowaniu farb,

c) klasa 3 metodą wydzieranki (z kolorowych papierów)

– wszystkie klasy wykonują prace w formacie A4 pionowo. Zdjęcia wykonanych prac uczniowie przesyłają drogą elektroniczną do swoich wychowawców.

– wszystkie prace zostaną zamieszczone na stronie internetowej szkoły, a najlepsze z nich nagrodzone.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!