Regulamin konkursu dla klas 4 - 8 Szkoły Podstawowej nr 9 im. Jana Pawła II w Ostrowie Wlkp
związanego z obchodami 100 – lecia urodzin św. Jana Pawła II

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów chętnych z klas 4 -8 Szkoły Podstawowej nr 9 im. Jana Pawła II

2. Celem konkursu jest uczczenie pamięci setnej rocznicy urodzin św. Jana Pawła II oraz kultywowanie wartosci religijnych i moralnych Papieża Polaka.

3. Zadania konkursowe przydzielone są dla poszczególnych klas:
- uczniowie klas 4 przygotowują dowolną techniką plastyczną herb papieski Jana Pawła II
- uczniowie klas 5 – 8 przygotowują plakat w programie CANVA pt. ,,Mój ulubiony cytat św. Jana Pawła II”. W pracy konkursowej oceniany będzie dobór grafiki i czcionek, pomysłowość, przejrzystość oraz sumienne wykonanie.

Prace konkursowe należy przesłać do nauczycieli religii oraz do Pani Agnieszki Resler, która sprawdzi je pod kątem informatyczym w terminie do 14 maja tj. czwartek.

Każdy uczestnik konkursu otrzyma ocenę celującą z religii, informatyki oraz kl. 4 z plastyki.

Prace należy przesyłać drogą emailową na podane adresy:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Najlepsze prace zostaną umieszcone na stronie internetowej szkoły.

Nagrody oraz dyplomy dla zwycięzców 1, 2 i 3 miejsca będą do odbioru w sekretariacie szkoły.