23 października 2018 r. odbyło się podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Niepodległa” , którego organizatorem był Zespół Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Ostrowie Wielkopolskim. Konkurs zorganizowany był przy współpracy Powiatu Ostrowskiego i Funduszu Grantowego Dobrego Sąsiedztwa dla Ostrowa Wielkopolskiego. Adresatem wydarzenia byli uczniowiez naszego miasta, a także z powiatu ostrowskiego, jarocińskiego, pleszewskiego i ostrzeszowskiego. Praca uczennic  z klasy I e zostały dostrzeżone przez komisję. Martyna Kamienik zdobyła III miejsce, natomiast Amelia Pakuła wyróżnienie. Gratulujemy dziewczynkom tym bardziej, że na konkurs wpłynęło około siedemdziesięciu prac.

Opracowała: B. Niklewicz

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!