Najmłodsi wraz z rodzicami tłumnie odwiedzili „Poziomkowy ogród” zorganizowany na ostrowskich Piaskach podczas festynu „Żegnamy lato na rok”. Gry i zabawy dla młodszych i starszych uczestników pikniku przygotowali członkowie Stowarzyszenia „Ludzie dla ludzi” działającego przy naszej szkole.

     Animatorzy, czyli nauczyciele naszej szkoły, przygotowali wiele atrakcji dla całych rodzin w ramach „Poziomkowego ogrodu”.  To miejsce, w którym zarówno dzieci, jak i ich rodzice mogli przyjemnie spędzić czas, bawiąc się w różnorodne gry zespołowe. Nie brakowało także atrakcji artystycznych. Najważniejszym celem wszystkich prowadzonych działań była radość i uśmiech najmłodszych.

     W „Poziomkowym ogrodzie” nie brakowało atrakcji. Były stoiskach, przy których animatorzy malowali dzieciom buzie. Wielu zwolenników miała wspólna zabawa z chustą Klanzy. Powstały też wspaniałe obrazki malowane farbami. Dużym zainteresowaniem cieszyły się gipsowe figurki, które można było ozdabiać według własnego uznania. Swoją wiedzę można było sprawdzić przy „Ostrowskim kole fortuny”, przy którym uczestnicy zabawy odpowiadali na bajkowe i ekologiczne pytania.

     Nie zabrakło też propozycji dla całych rodzin. Można było się również sprawdzić, grając w piłkarzyki lub duże gry planszowe. Rodziny bardzo dobrze się bawiły w animacjach przy muzyce oraz zabawie pod nazwą „zbieranie poziomek”. Ponadto rozgrywane były różnorodne konkurencje sprawnościowe i zręcznościowe.

Opracowała: K. Winiecka

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!