13 i 14 września odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym zebrania z rodzicami. Spotkania rodziców z wychowawcami klas poprzedzone zostały informacyjnym zebraniem z panią dyrektor Justyną Uciechowską. Przebiegało ono w dwóch grupach wiekowych: klas pierwszych i czwartych. Pani dyrektor w swoim wystąpieniu omówiła wiele kwestii dotyczących bieżącego roku szkolnego oraz przedstawiła rodzicom działania podjęte i zrealizowane podczas wakacji letnich. Zachęcała także do odwiedzania strony internetowej szkoły.

     W dalszej części rodzice naszych uczniów wzięli udział w zebraniach z wychowawcami klas, którzy mieli im do przekazania dużo ważnych informacji związanych z organizacją nowego roku szkolnego. Rodzice zostali zapoznani z podstawową dokumentacją szkoły, ofertą zajęć dodatkowych, dokonali wyboru przedstawicieli do Oddziałowej Rady Rodziców. Nauczyciele zadbali o miły i przyjazny klimat spotkania z rodzicami i zaprosili ich na filiżankę kawy lub herbaty oraz słodki poczęstunek. W takiej atmosferze z całą pewnością sympatyczniej się rozmawia i porusza wszelkie zagadnienia w trosce o dobro dzieci.

     Niebawem, bo już w listopadzie, kolejne spotkanie z rodzicami dotyczące osiągnięć edukacyjnych uczniów. Mamy nadzieję, że będzie to okazja do równie miłych i satysfakcjonujących rozmów.

Opracowała: D. Wieczorek

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!