Każdego dnia staramy się urozmaicić czas, który ucznowie naszej szkoły spędzają w świetlicy, organizując im wiele ciekawych zajęć - jednym z nich są m.in. zajęcia czytelnicze. Wiedząc, że pomimo wszechobecnej telewizji i komputeryzacji, dzieci z naszej świetlicy uwielbiają czytać książki, oraz chętnie uczestniczą w zajęciach zwiazanych z czytelnictwem, znajdujemy czas na nasze ulubione książki. Dziś była to m.in. terapeutyczna bajka o odważnej pszczole oraz opowiadanie z dzikiego świata zwierząt, dzięki któremu poznaliśmy bliżej oceloty – zwierzęta z rodziny kotowatych występujące w Ameryce Środkowej i Południowej. Nasi uczniowie chętnie sami przynoszą wiele ciekawych książek, przy których razem spędzamy czas.

     Jako szkoła której jednym z priorytetów jest rozwijanie kompetencji czytelniczych wśród dzieci, jesteśmy dumni z naszych uczniów, że tak chętnie oddają się chwili przyjemności z książką.

Opracowała: E. Zarębska - Bączyk

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd