Wakacje się skończyły. Po dwóch miesiącach wypoczynku rozpoczął się dla nas nowy rok szkolny. Czas wracać do klas, czas podążać tajemniczymi ścieżkami wiedzy. Przed nami dziesięć miesięcy wzmożonego wysiłku, którego owocami będą nasze świadectwa.

     We wtorek 13 września odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym apele grupy wiekowej klas IV-VI. W spotkaniach nie mogło zabraknąć nowego dyrektora szkoły, pani Justyny Uciechowskiej. Zabawną oprawę jednego z apeli stanowiła niespodzianka, przygotowana przez uczniów klasy szóstej. Pani dyrektor w obecności swoich podopiecznych złożyła uroczyste ślubowanie, obiecała wykonywać swoje obowiązki sumiennie i radośnie, sprawiać dzieciom niespodzianki i witać wszystkich z uśmiechem każdego dnia. Uwieńczeniem przyrzeczenia stała się koronacja i wręczenie nowej dyrekcji atrybutu władzy, czyli berła w postaci czerwonej kredki.

     Zgromadzeni w sali gimnastycznej uczniowie zostali poinformowani o ważnych datach w szkolnym kalendarzu, omówiono priorytety dyrektora na rok szkolny 2016/ 2017, a także najważniejsze dokumenty regulujące pracę naszej placówki. Dzieci poznały nowego opiekuna grupy wiekowej klas IV-VI - panią Annę Pietrzak oraz nowych opiekunów Samorządu Uczniowskiego - panią Magdalenę Przegoń i pana Macieja Staszaka. Kolejną kadencję Rzecznikiem Praw Ucznia został pan Przemysław Nowak.

     W imieniu całej społeczności uczniowskiej życzymy pani dyrektor wielu sukcesów w pracy, nieustających powodów do dumy z osiągnięć uczniów, stałego wsparcia od zawsze zaangażowanej i pomocnej kadry pedagogicznej. Wam drodzy uczniowie życzymy energii, zapału w zdobywaniu wiedzy i rozwijaniu swoich pasji. Niech czas spędzony w SP 9 zaowocuje dobrymi ocenami, ciekawymi zajęciami w przyjaznej, pełnej życzliwości atmosferze oraz wspaniałymi i trwałymi przyjaźniami.

Opracowała: A. Pietrzak

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd