Wśród wielu zajęć prowadzonych w świetlicy szkolnej w roku 2016/2017 znalazły się również zajęcia kulinarne Świetlicowy Masterchef. Odbywać się one będą systematycznie w każdy wtorek w godzinach 10.00-10.45. 

    Podczas dzisiejszych zajęć uczniowie świetlicowi przygotowywali smaczne, zdrowe i kolorowe kanapki. Uczyli się przy tym zasad bezpieczeństwa podczas przygotowania posiłków. Mali kucharze dzielnie pracowali, obierali i kroili pyszne składniki, z których wykonali kolorowe kanapki. Wszyscy uczestnicy z przyjemnością skonsumowali wspólnie przygotowane potraw na zakończenie zajęć. Po zajęciach wszystkie dzieci miały uśmiech na twarzy i pytały, kiedy znowu się spotkamy i co pysznego przygotujemy.

      Opiekunami grupy są Panie: Martyna Ligęza i Sylwia Larek. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci na nasze zajęcia.

Opracowała: S. Larek

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!