W siedzibie Zarządu Miejskiego Ochotniczej Straży Pożarnej Rzeczpospolitej Polskiej przy ulicy Staszica w Ostrowie Wielkopolskim odbyły się Mistrzostwa Ostrowa Wielkopolskiego w Strzelectwie Sportowym z Broni Pneumatycznej. Turniej został zorganizowany w ramach Programu "Młodzież Zapobiega Pożarom"przez Ligę Obrony Kraju oraz Ochotniczą Straż Pożarną w Ostrowie Wielkopolskim.

W zawodach brali udział uczniowie ostrowskich szkół podstawowych oraz gimnazjów. Bardzo dobrze spisała się reprezentacja naszej szkoły, która wystąpiła w składzie: Szymon Suchy, Kacper Pawlak oraz Michał Wołowicz. Uczniowie na co dzień trenują piłkę ręczną pod opieką nauczycieli: Pawła Staszaka oraz Filipa Orleańskiego. Reprezentacja "dziewiątki" zajęła III miejsce wśród wszystkich ostrowskich podstawówek, otrzymując tym samym Brązowe Medale w Mistrzostwach Ostrowa Wielkopolskiego w Strzelectwie Sportowym z Broni Pneumatycznej.

Młodym sportowcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opracował: P. Staszak