Jesień wcale nie musi być szara i nudna. Świetlicowa załoga dba o to, aby była ona jak najbardziej kolorowa dla naszych pociech. W październiku rozpoczęły się nowe zajęcia plastyczno-techniczne, podczas których wykonywaliśmy m.in. ordery uśmiechu z okazji Światowego Dnia Uśmiechu. Zdążyliśmy również wykorzystać pierwsze jesienne liście do wykonania kwiatów na patyku, a w ostatnich naszych pracach, pozostając nadal w tematyce obecnej pory roku, za pomocą stempli z jabłek malowaliśmy kolorowe drzewa.

     Piękne dzieła naszych utalentowanych uczniów można zobaczyć w galerii zdjęć.

     Nie możemy doczekać się kolejnych tygodni i nowych twórczych pomysłów.

Opracowała: E. Zarębska-Bączyk

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!