20 października 2019r. w 57 Biegu Republiki Ostrowskiej uczestniczyło prawie 700 zawodników. Od wczesnych godzin porannych na ostrowskim rynku królowało bieganie. Pierwsze odbyły się biegi młodzieżowe, które rozegrane zostały na stałej trasie. 24 uczniów z naszej szkoły z roczników 2005 – 2011 pod opieką nauczyciela Piotra Szpery pokonało trasę o długości 600 m.  Wyniki uczniów można sprawdzić na stronie: http://www.ostrow-wielkopolski.um.gov.pl. Każdy uczestnik, który ukończył bieg otrzymał wyjątkowy medal w kolorze brązowym, z artystycznym wizerunkiem Krzysztofa Komedy w formie grafiki komputerowej i napisem: ROK  KRZYSZTOFA KOMEDY oraz okolicznościowy ręcznik z wizerunkiem ostrowskiego ratusza i pierwszego polskiego burmistrza miasta Stefana Rowińskiego. Na mecie na biegaczy czekał ciepły posiłek.     Gratulujemy wszystkim uczestnikom biegu i życzymy dalszych sukcesów.    

Organizatorem imprezy była Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski, natomiast współorganizatorami Klub Sportowy Maraton oraz Klub Sportowy ICE-MAT Team.

                   Opracował: P. Szpera

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd