Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim po raz kolejny zorganizowała Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie ,,Najlepszy z najlepszych’’, który skierowany był w tym roku szkolnym do uczniów klas V szkół podstawowych z powiatu ostrowskiego. Tematyka konkursu obejmowała  wiedzę z przepisów ruchu drogowego, udzielania pierwszej pomocy oraz historii policji. Eliminacje szkolne odbyły się 21.10.2019 roku, a opiekunami konkursu były panie Sylwia Larek i Weroniki Piaskowska. Test składający się z 20 pytań rozwiązywało 12 uczniów.

Najlepszy wynik uzyskał Maksymilian Ruda  z kl. V F  zajmując pierwsze miejsce i przechodząc tym samym do drugiego międzyszkolnego etapu konkursu. Na drugim miejscu uplasował się Krzysztof Kubera- Szymanowski uczeń klasy V D, a zaszczytne trzecie miejsce na podium zajęła uczennica klasy V C Aleksandra Bury-Przybylska. Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz upominki. Wszystkim finalistom etapu szkolnego serdecznie gratulujemy. Dziękujemy również Maksymilianowi za solidne przygotowanie się do konkursu i serdecznie gratulujemy osiągniętego wyniku! 

Wszyscy będziemy mocno trzymać kciuki  za udział naszego kolegi  w  listopadowych eliminacjach miejskich.


Opracowały: S.Larek, W. Piaskowska

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!