30 października Samorząd Uczniowski zorganizował wyjątkową „akcję” dzielenia się uśmiechem. Zadaniem uczniów wszystkich klas było przygotowanie zabawnych gadgetów, takich jak np. noski klauna, śmieszne okulary, czy kolorowe peruki i zaprezentowanie ich w czasie przerw i lekcji. Przedsięwzięcie miało na celu wywołanie uśmiechu na twarzach nie tylko całej społeczności uczniowskiej, ale również nauczycieli, i uczynienie tego dnia miłą i kolorową okazją do dzielenia się radością. W realizację projektu włączyli się także nauczyciele i pracownicy obsługi. Z niecierpliwością czekamy na wyniki, która z klas wykazała się największym zaangażowaniem i pomysłowością, bowiem to na zwycięzców czeka słodka niespodzianka. Życzymy wszystkim, aby  uśmiech gościł na naszych twarzach każdego dnia i czynił świat piękniejszym!

Opracowała: K. Mikołajczyk

ZDJĘCIA

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd