Święto Zmarłych to czas, kiedy odżywają wspomnienia o tych, którzy odeszli, o naszych najbliższych zmarłych. W tym dniu zapalamy znicze pamięci na ich grobach - dowód naszej miłości, przyjaźni i dobrych wspomnień. Jest to święto głębokiej zadumy nad przemijaniem życia, czas refleksji nad sensem ludzkiego losu.…
W bliskości z Uroczystością Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznych uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami udają się na Stary Cmentarz przy Placu Bankowym, by zapalić znicze na opuszczonych grobach i wspólnie modlić się za Zmarłych. Uczniowie klas I-III także odwiedzili  Ogród Pamięci, by zapalić światełka na opuszczonych grobach, pomodlić się za dusze zmarłych i chwilą ciszy uczcić pamięć tych, którzy odeszli do wieczności.

Opracowała: B. Gruszczyńska - Kozan

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!