To pytanie zadają sobie młodsi i trochę starsi uczniowie naszej szkoły. Niebawem niektórzy  z nich staną przed wyborem szkoły, która ukierunkuje na wybór przyszłego zawodu. Niektórzy uczniowie już dziś z pełną świadomością i stanowczością mówią, że zostanę strażakiem, lekarzem, mechanikiem, chemikiem, pilotem, hydraulikiem. We wtorek uczniowie klasy 4a odkrywali tajemnice eksperymentów. Obecnie jeszcze troszkę w formie zabawy, ale zapoznanie z pracą laboranta chemicznego i 45 minutowe eksperymentowanie może spowoduje, że któryś z uczniów zostanie w przyszłości chemikiem czy biochemikiem. Ciekawe eksperymenty  m.in. z kwaskiem cytrynowym, sodą oczyszczoną dostarczyły wiele radości i wywołały niejeden uśmiech na twarzach.

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!