W piątek, 8 listopada, wszyscy uczniowie razem z nauczycielami i pracownikami naszej szkoły uczestniczyli w ogólnopolskim wydarzeniu Szkoła do hymnu.  Zebranych powitała dyrektor szkoły Justyna Uciechowska, która pochwaliła uczniów za przygotowanie wystroju sal z okazji Święta Niepodległości i przyjście w tym dniu do szkoły w strojach galowych. Uczniowie zostali zapoznani z trudną drogą naszego narodu do niepodległości. Przypomniane zostały ważne wydarzenia z jesieni 1918 roku, które rozegrały się w Ostrowie i w Warszawie. O wyznaczonej godzinie został wprowadzony sztandar szkoły i wszyscy odśpiewali hymn Polski. Zwyczaj ten na stałe już został wpisany do tradycji naszej szkoły.

Opracowała: G. Lewandowska

 

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!