W ramach prozdrowotnych działań naszej szkoły, będących obchodami Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania uczniowie klas I-III po raz kolejny, w tym roku szkolnym zjedli wraz ze swoimi wychowawcami  zdrowe śniadanie pod hasłem „Chcesz mieć ząbki piękne i zdrowe - pij jogurty owocowe.” A dla naszych pierwszaków przygotowano niespodziankę w postaci kolorowej, pysznej galaretki z dodatkiem kokosa i migdałów.

Obecnie panuje „moda” na zdrowe żywienie. Wzrasta świadomość ludzi na temat zdrowego stylu życia. Działania podjęte przez naszą szkołę mają zachęcić dużych i małych, aby zwrócili uwagę na to co jedzą.

„Dzieciaki! Jedzcie zdrowo”

Opracowała: B. Czekalska, B. Niklewicz

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!