Po raz trzeci nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Konkursu "Wzorowa łazienka", którego celem jest przede wszystkim edukacja w zakresie przestrzegania podstawowych zasad higieny oraz promocja kreatywności uczniów.

     Dzięki udziałowi w konkursie każdy uczeń "dziewiątki" ma niepowtarzalną okazję wcielić się w rolę projektanta wnętrz i zaprojektować wymarzoną szkolną łazienkę wraz z jej wyposażeniem. Przygotowane przez dzieci prace będą sukcesywnie umieszczane w galerii na utworzonym profilu naszej szkoły. Kolejnym etapem konkursu jest głosowanie internetowe, które potrwa do 30 listopada 2016 r.

     Szkoła, która zdobędzie największą liczbę głosów otrzyma nagrodę główną, którą jest remont i aranżacja toalety szkolnej o wartości 30.000 złotych.

     Gorąco zachęcamy do internetowego głosowania.

https://www.wzorowalazienka.pl/


Opracowała: M. Przegoń

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!