W ramach programu wspierającego czytelnictwo z cyklu Szkolne Przygody Gangu Słodziaków  8 listopada klasa II c wraz z wychowawczynią p. Ewą Nawrocką gościła w Ostrowskiej Mediatece na spotkaniu z Panią Renatą Piątkowską autorką książki "Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany". Podczas spotkania dzieci zapoznały się z twórczością pisarki. Piotruś, Zosia oraz Igor jako delegatura uczniów uczęszczających do świetlicy szkolnej otrzymali specjalną dedykację wpis do książki o Przygodach Gangu Słodziaków. Jako świetlica możemy być dumni z tak wspaniałego podarunku. Ten dzień był bardzo intensywny, ale i relaksujący, bo choć potrafimy czytać, miło jest czasem zamknąć oczy, posłuchać czyjegoś głosu i puścić wodze wyobraźni.

Opracowała: Sylwia Larek

 

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!