"Słaby nauczyciel - opowiada.
Dobry nauczyciel - wyjaśnia.
Bardzo dobry nauczyciel - demonstruje.
Genialny nauczyciel - inspiruje."
William Arthur Ward

     14 października obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej. W związku z tym świętem uczniowie naszej szkoły wyrazili wdzięczność swoim nauczycielom oraz złożyli im serdeczne życzenia. Z tej okazji odbyło się również spotkanie całego grona pedagogicznego, pracowników administracji i obsługi, emerytów oraz zaproszonych gości. Dyrektor szkoły Pani Justyna Uciechowska podziękowała wszystkim pracownikom za pracę pełną poświęcenia i zaangażowanie w kształtowanie prawidłowych postaw młodych ludzi. W czasie uroczystości głos zabrał również Senator RP Pan Łukasz Mikołajczyk, który skierował do zgromadzonych gości słowa uznania za codzienne działania edukacyjne oraz życzenia dalszych sukcesów w pracy. Nagrodę dyrektora otrzymało wielu zasłużonych nauczycieli i pracowników naszej szkoły, dla których ubiegły rok szkolny był szczególnie owocny.

     14 października podczas miejskich uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej z rąk Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Pani Beaty Klimek nagrodę otrzymały również: Pani Katarzyna Wojtysiak - nauczyciel matematyki oraz Pani Sylwia Napieralska - nauczyciel języka polskiego.

         Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy oraz pomyślności w życiu osobistym!

Opracowała: W. Oscenda

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!