22 listopada ostrowska dziewiątka obchodziła Dzień Pluszowego Misia. Miś jest niezastąpionym przyjacielem najmłodszych, a więc czy można zapomnieć o jego święcie? Uczniowie wszystkich klas mieli dziś okazję do zaprezentowania „przyjaciół dzieciństwa”. W czasie przerw można było podziwiać najróżniejsze odsłony misiów. Misie duże i małe królowały na korytarzach naszej szkoły. Niektórzy uczniowie opowiadali wspaniałe historie związane z ich pluszowymi zabawkami. Dla niektórych miś stał się wielopokoleniową maskotką, przekazywaną kolejnym dzieciom w rodzinie. W klasach I-III starsi koledzy z Samorządu Uczniowskiego czytali bajki z misiami i o misiach. Odbył się także szkolny konkurs, w ramach którego klasy z największą liczbą „pluszowych przyjaciół”, otrzymają nagrodę. Wręczenie odbędzie się w czasie apelu podsumowującego okres pierwszy. Całą akcję zainicjował Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami.

Opracowała: Kamila Mikołajczyk, Jolanta Bury

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd