Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w  XIII Konkursie  Ekologicznym „SEGREGACJA ZMIENIA OSTRÓW” pod patronatem Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Celem konkursu była edukacja ekologiczna wśród dzieci i młodzieży natomiast zadaniem uczniów było przygotowanie prac z odpadów segregowanych.  Uczniowie klas I-III  mieli za zadanie wykonać prace przestrzenne, czyli EKO - ZABAWKI natomiast uczniowie klas IV-VI projekt nawiązujący do hasła konkursu w formie plakatu lub EKO- KOSZULKI. We wtorek 19.11.2019r. uczniowie pod opieką p. Weroniki Piaskowskiej udali się  do Ostrowskiego Centrum Kultury na rozstrzygnięcie konkursu. Wśród uczniów naszej szkoły odpowiednio w grupach wiekowych: II miejsce zajęła Zofia Olszanowska z klasy II c oraz II miejsce zajął Michał Barański z klasy VI c. Wszystkim uczniom, którzy wykonali prace konkursowe serdecznie dziękujemy a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Opracowała: M. Łabęcka

 

FOTO

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!