W połowie listopada Szkolne Koło Wolontariatu "Podaj dalej" zaprosiło społeczność szkolną do udziału w przedświątecznej akcji pod hasłem "TYTKA CHARYTATYWNA".  W ciągu tygodnia, dzięki zaangażowaniu i hojności Uczniów, Rodziców i Nauczycieli, udało nam się zebrać bardzo dużo darów żywnościowych oraz środków czystości. Dzięki uprzejmości pana Olka i pana Michała, zgromadzone produkty zostały przewiezione do Ostrowskiego Centrum Pomocy Caritas, które jest głównym organizatorem akcji. Pracownicy ośrodka byli bardzo zaskoczeni i ucieszeni ofiarnością ze strony społeczności naszej szkoły. Zebrane produkty zostaną przekazane potrzebującym rodzinom w formie paczek świątecznych. Wszystkim zaangażowanym w akcję bardzo dziękujemy!

Opracowała: Ewa Waleńska

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!