28 listopada w Młodzieżowym Domu Kultury ogłoszono wyniki  I Powiatowego Konkursu Poetyckiego - „ZMOWA SŁOWA”, którego głównym celem było włączenie młodych ludzi w aktywne współtworzenie kultury w środowisku lokalnym, ponadto promowanie twórczego spędzania wolnego czasu oraz odkrywanie i wspieranie talentów literackich. Zadanie uczniów polegało na napisaniu wierszy o dowolnej tematyce. Miło nam poinformować o sukcesie naszych uczniów: II miejsce zajął Nataniel Pawełczak z klasy 5e, wyróżnienie zdobyła Iga Jędrzejczak z klasy 5f (opiekun uczniów – p. Beata Hadryan-Grzywna), natomiast drugie wyróżnienie odebrała Julia Chmielina z klasy 8c (opiekun – p. Sylwia Napieralska). Gratulujemy!


Opracowała: Beata Hadryan-Grzywna

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd