W ramach projekt Erasmus+ H.E.A.L. podejmowanych jest wiele działań. Jednym z nich jest wykonanie kartek świątecznych dla szkół z krajów partnerskich. Z tego powodu chętni uczniowie przygotowali piękne kartki z życzeniami w języku angielskim, ozdobione polskimi motywami. Ilość przygotowanych kartek zaskoczyła samego Mikołaja, którego zadaniem jest ich dostarczenie do szkół w Turcji, Grecji, Bułgarii, we Włoszech i na Litwie. Jednak wiedząc o tym, że sanie Mikołaja mieszczą co roku prezenty dla milionów dzieci na świecie, jesteśmy pewni, że znajdzie się w nich miejsce także dla naszych świątecznych kartek. W tym tygodniu powinny one zawitać do szkół partnerskich, w których uczniowie już przygotowują mleko i ciasteczka dla strudzonego podróżnika.

Opracowała: E. Mucha-Lewicka

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!