Po raz kolejny nasza szkoła włączyła się w akcję dobroczynną Fundacji na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „Pomóż i Ty” z Gdyni. W miesiącu listopad wolontariusze rozprowadzali wśród uczniów Cegiełki charytatywne – pomoce naukowe. Dzięki ofiarności uczniów, nauczycieli i rodziców Szkolne Koło Wolontariatu „Podaj dalej” zebrało kwotę 305 zł. .Tym razem dochód zostanie przeznaczony na pomoc 17-letniemu Bartkowi Chrzan, który pomimo dziecięcego porażenia mózgowego i operacji kręgosłupa nie rezygnuje z  rehabilitacji wspomagającej jego rozwój. Bartek uwielbia samochody i podróże, a dwuosobowy skuter inwalidzki Companier jest spełnieniem jego motoryzacyjnej pasji.  Pamiętajmy, że wspólnie możemy dokonywać rzeczy niezwykłych, wkraczając w świat wartości, takich jak otwartość na problemy drugiego człowieka, życzliwość, sprawiedliwość, a przede wszystkim dobroć.     

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!

Opracowała: U. Kupczyk

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd