07 stycznia 2020 roku w Szkole Podstawowej nr 9 im. Jana Pawła II, pani dyrektor Justyna Uciechowska dokonała otwarcia Koncertu Kolęd i Pastorałek zatytułowanego „Hej kolęda, kolęda”. Uroczystość ta była okazją do zaprezentowania zdolności wokalnych i instrumentalnych - słowem usłyszeliśmy samych najzdolniejszych i chyba najodważniejszych uczniów naszej szkoły. W koncercie mógł wystąpić każdy kto chciał, zależało to tylko od chęci i dobrej woli. Rezultat był wspaniały. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem pokazali co potrafią !!!!!!                 

W jury konkursu zasiedli: pani Monika Walczak, pan Leszek Łukawski oraz  pani Anna Pyszel, akompaniował  pan Robert Kaczorowski. Usłyszeliśmy wyśmienite aranżacje takich kolęd jak: „Przybieżeli do Betlejem”, „Wśród nocnej ciszy”, „Gdy się Chrystus rodzi”, „Lulajże Jezuniu”, „Bóg się rodzi”, a także pastorałek: „ Bosy Pastuszek”, „|Siedem Reniferów”, „Na Pasterkę chodźmy wszyscy”,  czy „List do Świętego Mikołaja”.

A oto zwycięzcy:

W kategorii  klas I - III: I miejsce – Alicja Binkowska  z klasy I a II miejsce – Zofia Olszanowska z klasy II c III miejsce – Wiktor Górecki  z klasy II d Wyróżnienie – Malwina Zybała z klasy III c .

W kategorii  klas IV - VI: I miejsce - Maria Michałowska – Rzeźnik z klasy VI c II miejsce –Gabriela Wysota  z klasy V e III miejsce - Martyna Stawicka z klasy VI h Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy za przepiękny koncert.     

Na następny zapraszamy za rok!

Opracowała: Sylwia Larek

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd