W miniony poniedziałek, 13.01.2020, uczniowie klas IV-VIII wzięli udział w szkolnej dyskotece karnawałowej. Podobnie jak w zeszłym roku, dyskoteka została zorganizowana w nowej hali sportowej, a jej organizatorem był Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem -panią Jolantą Bury.

Impreza rozpoczęła się punktualnie o godzinie 17:00 serią aktualnych hitów. Przez kolejne dwie godziny każdy mógł znaleźć na parkiecie coś dla siebie. Można było zatańczyć solo lub wziąć udział we wspólnych zabawach. Na zakończenie imprezy wybraliśmy królową i króla balu. O zwycięstwie zadecydował ciekawy strój. Królową została Wiktoria Szlachetka z klasy 5a, natomiast królem Marcin Kanclerz z klasy 5d. Symbolicznej koronacji dokonała pani wicedyrektor Iwona Wojciechowska, a zwycięzcy odebrali nagrody.

Podczas dyskoteki niezwykle dużo pracy mieli członkowie Samorządu Uczniowskiego. Czuwali przy wejściu do hali, a także prowadzili sklepik, w którym można było kupić napoje, coś słodkiego oraz popcorn.

Jak co roku, dyskoteka była okazją do integracji oraz świetnej zabawy. Wielkie podziękowania należą się nauczycielom czuwającym nad bezpieczeństwem i sprawnym przebiegiem imprezy, na której bawiło się około 200 osób. Również uczniowie Samorządu Uczniowskiego zasługują na wielką pochwałę. Świetnie sprostali postawionym przed nimi zadaniom już w trakcie planowania dyskoteki, jak również podczas jej trwania.

Opracowała: J. Rossowska