W naszej szkole już po raz drugi zorganizowana została zbiórka karmy dla psów i kotów z Międzygminnego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Wysocku Wielkim. Zbiórka trwała od 25 listopada do 20 grudnia, kiedy to zgromadzone „dary” zostały przewiezione do schroniska. Głównymi organizatorkami akcji były panie: Joanna Marcinczak i Beata Hadryan-Grzywna. W tą szlachetną akcję włączyła się cała społeczność naszej ostrowskiej 9. Uczniowie chętnie przynosili różnego rodzaju mokre i suche karmy oraz koce. Zgromadzona w ten sposób karma z pewnością jest dużym wsparciem dla schroniska, szczególnie teraz w tym zimowym okresie. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pamiętali o naszych „braciach mniejszych”! Już teraz zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej zbiórce, którą planujemy na wiosnę :)

Opracowała: Joanna Marcinczak

 

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd