Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z najsympatyczniejszych i najbardziej wzruszających dni w roku.

Ze względu na dużą liczbę uczniów, w naszej szkole obchodziliśmy do ważne święto podzieleni na dwie grupy. 14. i 15 stycznia hala sportowa przywitała w swych progach babcie i dziadków uczniów z klas I - III.

Znamienitych gości przywitała pani dyrektor Justyna Uciechowska. Skierowała do przybyłych wiele ciepłych słów i serdecznych życzeń. Część artystyczną rozpoczęła pięknym wokalnym występem nauczycielka muzyki - pani Monika Walczak. Następnie prezentowały się kolejno wszystkie klasy oraz grupa taneczna. Dzieci zaprezentowały występy przepełnione  radością,  śpiewem,   tańcem i muzyką. Nasi wychowankowie chcieli wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym babciom i  dziadkom. To  przecież od  nich  dzieci  otrzymują  wiele ciepła i dobra,  za  które  warto i trzeba dziękować.

Uroczystość wypadła pięknie, uczniowie otrzymali gromkie brawa, a babcie i dziadkowie byli dumni ze swych wnuków. Na zakończenie uroczystości wnuczęta zaprosiły swoich Dziadków na poczęstunek do klas.

Nad całym przedsięwzięciem czuwała pani wicedyrektor Maria Gryczka, a zespół taneczny przygotowały panie; Anna Pyszel i Kamila Szkudlarek.

Opracowała: E. Nawrocka

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!