22 stycznia uczniowie biorący udział w spotkaniach koła biologicznego otrzymali wyróżnienie w siódmym Szkolnym Powiatowym Konkursie Turystycznym „Poznaj swój Powiat Ostrowski” pod patronatem Przewodniczącego Rady Powiatu Ostrowskiego Piotra Walkowskiego. Konkurs przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych organizowany jest przez Powiat Ostrowski działający poprzez: Przewodniczącego Rady Powiatu Ostrowskiego, Przewodniczącego Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Powiatu Ostrowskiego i Biuro Promocji i Relacji Społecznych Starostwa Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim. Zadaniem uczestników było stworzenie dokumentacji zajęć terenowych, podczas których zgłębiali oni piękno naszej małej ojczyzny poprzez naukę jej historii, poznawanie walorów przyrodniczych czy obserwację unikatowej kultury.

Opracowała: M.Psikus

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!