Coroczną tradycją naszej szkoły jest organizowanie zajęć dla przyszłych pierwszoklasistów. W styczniu mieliśmy okazję gościć kilka grup z pobliskich przedszkoli. Dzieci spędziły czas na zajęciach sportowych na nowoczesnej hali, a także miały możliwość bliżej poznać podstawy programowania robotów. W czasie zajęć informatycznych mogły również ożywić pokolorowane przez siebie obrazki i poznać trudne pojęcie rzeczywistości rozszerzonej.  Takie zajęcia są okazją do poznania szkoły, jej zasobów i pomagają przezwyciężyć strach przed ważnymi w życiu dzieci zmianami.

Już wkrótce kolejna propozycja dla kandydatów do pierwszej klasy - DRZWI OTWARTE szkoły (21.02), na które serdecznie zapraszamy!

Opracowała: K. Śliwińska

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!