W czwartek 23 stycznia zorganizowane zostały apele klas I-III, podczas których podsumowano pierwszy okres roku szkolnego 2019/2020. Uczniów powitała Pani wicedyrektor Maria Gryczka.
W czasie apelu nauczyciele prowadzący liczne konkursy szkolne wręczali laureatom dyplomy i nagrody. Szczególnie wyróżniono 4 uczniów, którzy wykonali prace przestrzenne na konkurs „Magiczna choinka”, pozostali wykonawcy wystawionych prac otrzymali słodkie upominki.
Nagrody i dyplomy otrzymali laureaci konkursu „ Zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia w Polsce”.
Szkolny konkurs plastyczny „Kolorowa jesień” wyróżnił laureatów z każdej klasy, którzy malowniczo przedstawili tę porę roku.
Konkurs patronowany przez SKO oraz PKO wyłonił osoby wyróżnione i nagrodzone, które wykonały pracę „Mój wymarzony banknot 1000 zł”.
Uczennica klasy III a Maja Dziuba przedstawiła kalendarz, w którym znalazła się jej nagrodzona w konkursie organizowanym prze MZO praca.
Samorząd uczniowski podziękował słodyczami klasie III a za wyjątkowy udział w Dniu Uśmiechu .
Gromkimi brawami i słodkimi nagrodami powitano na scenie uczniów ze 100 % obecnością w I okresie roku szkolnego.
Pani wicedyrektor podziękowała laureatom konkursów, zachęcała do licznego udziału w II okresie, przypomniała również o zachowaniu zasad bezpieczeństwa  podczas ferii zimowych życząc wszystkim uczniom miłego wypoczynku.

Opracowała: M. Frąszczak

DMC Firewall is a Joomla Security extension!