W piątek 24 stycznia - w ostatnim dniu przed feriami, odbyły się w naszej szkole apele podsumowujące pracę w pierwszym okresie. Półmetek roku szkolnego już za nami. „Bilansu”  wytężonej pracy uczniów i nauczycieli – tradycyjnie w formie prezentacji multimedialnej dokonała dyrektor szkoły pani Justyna Uciechowska oraz wicedyrektor pani Iwona Wojciechowska. Dzieci zapoznały się z zestawieniem ocen, zachowaniem i frekwencją w poszczególnych klasach. Nagrodzono uczniów ze 100% frekwencją. Nasi wychowankowie godnie reprezentują szkołę w różnorodnych konkursach i projektach. Apel stał się doskonałą okazją aby wręczyć uczniom nagrody, dyplomy i wyróżnienia za udział w licznych akcjach i przedsięwzięciach przeprowadzanych w placówce i poza nią oraz docenić za wszelkie działania i podejmowany wysiłek.
Drodzy uczniowie, życzymy Wam bezpiecznego i pełnego atrakcji  wypoczynku. Niech ten zimowy czas dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń i wielu ciekawych przeżyć. Cieszcie się swobodą, przygodami, poznawaniem nowych miejsc i ludzi. Odpocznijcie, nabierzcie sił i motywacji do dalszej nauki. 

Opracowała: A. Pietrzak

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd