W poniedziałek 27 stycznia 2020 roku, czyli w pierwszy dzień ferii zimowych odbyły się inauguracyjne zajęcia sportowe z piłkami dla uczniów klas I-IV z ostrowskich szkół podstawowych. Organizatorem był jak co roku Ostrowski Szkolny Związek Sportowy przy ogromnej pomocy nauczycieli wychowania fizycznego  z ostrowskiej „dziewiątki”. Rozpoczęcie akcji Zima 2020 - „Ferie na sportowo, bezpiecznie i zdrowo” odbyło się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 9 im. Jana Pawła II.
W zajęciach wzięli udział uczniowie z ostrowskich podstawówek. Wszyscy przybyli uczniowie doskonale się bawili podczas różnego rodzaju wyścigów i konkursów.
Imprezę oficjalnie otworzyła dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 im. Jana Pawła II pani Justyna Uciechowska, prezes Ostrowskiego Szkolnego Związku Sportowego pan Jacek Chmielecki oraz sekretarz pan Zdzisław Machowski.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe plakietki, drobne nagrody oraz słodycze, owoce i napoje.
Impreza została sfinansowana ze środków Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.
 
Opracował: M. Staszak
 
 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!