24 stycznia 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 14 w Ostrowie Wielkopolskim odbył się III Międzyszkolny Konkurs „SPELLING BEE”.  Jest to konkurs wzorowany na cieszących się na świecie dużą popularnością „potyczkach” literowania słów w języku angielskim. Uczniowie klas III z ostrowskich szkół podstawowych uczestniczyli w dwóch etapach konkursu. W pierwszym zadaniu uczniowie zapisywali przeliterowane słowa. Podczas kolejnego zadania uczestnicy literowali wylosowane przez siebie słowa przed publicznością. Nie obyło się bez zaciętej dogrywki, która wiele emocji i dobrej zabawy.  Naszą szkołę reprezentowali Filip Barański, Zofia Groszek i Hanna Zimna z klasy 3a - zwycięzcy szkolnych eliminacji zorganizowanych wcześniej w tym miesiącu. Uczniowie wykazali się dużą odwagą, jak również znajomością słownictwa i alfabetu w języku angielskim. Gratulujemy woli walki i trzymamy kciuki za pomyślność w kolejnych konkurach językowych.

Opracowała: A.Poczta

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!