Walentynki to święto, które zyskuje coraz większą popularność. Jest to okazja do świętowania przyjaźni i życzliwości. Tradycyjnie 14 - go lutego składaliśmy sobie życzenia.  Walentynkowe pozdrowienia wyświetlane były w szkolnej telewizji, pisane były na tablicy z serduszkami do wpisywania życzeń, a w listonoszy poczty walentynkowej wcieliły się dziewczynki z Samorządu Uczniowskiego. Były życzenia dla Dyrekcji, dla nauczycieli, dla Pana Olka i Michała, dla Pań z biblioteki i kuchni oraz uczniów. W życzeniach przodowała klasa 1 d! Za to do klasy 5 d przybył tajemniczy posłaniec z kopertą z życzeniami dla całej klasy. Dominował czerwony kolor stroju i to nie tylko uczniów ale i nauczycieli. Dziękujemy wszystkim  zaangażowanym w organizację Walentynek.

Opracowała: J. Bury