W dniach od 1 do 8 lutego br. Stowarzyszenie „LUDZIE DLA LUDZI” zorganizowało obóz w Zakopanem dla dzieci i młodzieży. To już drugi wyjazd w Tatry, ale pierwszy w czasie ferii zimowych. Uczestnicy uczyli się jazdy na nartach i doskonalili zdobyte już wcześniej umiejętności. Wśród korzystających z zaproponowanej formy wypoczynku, była grupa rekreacyjna. Zimowa stolica Polski nie zawiodła i mogliśmy zachwycać się pięknem gór, oddychać czystym powietrzem i korzystać z atrakcji przygotowanych przez gospodarzy. Zjazdy na sankach, zabawy na śniegu, przejście ZIMOWYM LABIRYNTEM, bitwa na śnieżki to tylko niektóre atrakcje. Wjazd na Gubałówkę, Termy w Chochołowie czy spacer po Krupówkach okazały się miłym wypoczynkiem po zjazdach na stoku w Czarnej Górze. Ponadto zwiedziliśmy Krzeptówki – Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej. Na zakończenie pobytu wraz z przewodnikiem górskim, wybraliśmy się do Tatrzańskiego Parku Narodowego. Schronisko na Kalatówkach przyjęło nas gorącą herbatką. Znaleźliśmy czas żeby odwiedzić kino Giewont, a „projekcja filmu” Doktor Dolittle mile nas zaskoczyła. Nie mogło zabraknąć spotkania z GÓRALAMI. Godzinny KLULIG saniami okazał się wspaniałym podsumowaniem naszego zimowego wyjazdu. Ognisko, pieczone kiełbaski i oscypek na gorąco zjedzony z żurawiną zapamiętamy na długo…
Wspaniała rodzinna atmosfera w WILLI JÓZEF na HARENDZIE, pozwoliła na bezpieczny wypoczynek. Bardzo dziękujemy gospodarzom i już czekamy na letnie kolonie w Zakopanem.
 
Dzięki znakomitej kadrze: pani Sylwii Larek, pani Weronice Piaskowskiej, pani Martynie Ligęzie oraz pani Marcie Panek wyjazd okazał się udaną i znakomitą przygodą. Nad całością czuwała pani Maria Gryczka.
Zadanie zostało dofinansowane przez Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.
 
Opracowała: M. Gryczka
 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd