We wrześniu br. szkolnego uczniowie z klasy 5b: Wiktoria Czerniak, Weronika Zielezińska, Katarzyna Grzywacz i Jan Janiak pod opieką p. Elżbiety Skupińskiej przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu „Racjonalnie się odżywiasz, zdrowie wygrywasz”. Ich zadaniem było wykonanie plakatu nawiązującego do tematyki konkursu. 

    W dniu 12 października 2016 roku odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej powołanej przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty do oceny na etapie wojewódzkim prac konkursowych i wyłonienia trzech laureatów tego konkursu tj. po jednym w każdej kategorii konkursowej (szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna) do etapu ogólnopolskiego. Niestety zabrakło nam punktów, aby przejść do etapu ogólnopolskiego. Ten etap na terenie naszego województwa wygrał Zespół Szkolno-Przedszkolny w Napachaniu. Komisja konkursowa pogratulowała wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, szczególnie za pomysłowość w wykonaniu prac i zaangażowanie.

Opracowała: E. Skupińska

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!