W dniu 23.10.2016 r. opiekunowie SKKT zorganizowali kolejny rajd. Tym razem zaproponowali wyprawę do lasu na Nowej Krępie. W październiku przypadają dwa święta: Dzień Turystyki i Święto Drzewa, które są doskonałą okazją do spacerowania wśród drzew.

     Piękna złota jesień, mieniąca się kolorami i trawy usłane opadłymi liśćmi – taki widok podobał się wszystkim bardzo. W trakcie wędrowania dotarliśmy do budowanej obwodnicy Ostrowa, jednak na przejście nad nią musimy poczekać do następnego roku, gdyż jeszcze trwają tam prace. Trochę lekcji przyrody też było: uczyliśmy się korzystać z kompasów, rozpoznawać kierunki na podstawie zjawisk przyrodniczych oraz opisywać pogodę. Na koniec wszyscy wzięli udział w konkursie krajoznawczym. A kolejne wędrowanie wkrótce.

Opracowała: E. Skupińska

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd