Kochani uczniowie! 
7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia, który jest też dniem wszystkich pracowników służby zdrowia. Dzisiaj, kiedy na świecie rozwija się epidemia koronawirusa, to właśnie medycy - lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarki, technicy, laboranci, salowe i pozostali pracownicy każdego polskiego szpitala, przychodni i jednostki, są na pierwszym froncie tej walki.

Chcąc podziękować wszystkim pracownikom służby zdrowia za ich trud, poświęcenie i zaangażowanie zachęcamy Was do wzięcia udziału w specjalnej akcji edukacyjnej "Kartka dla medyka". Polega ona na narysowaniu, namalowaniu czy stworzeniu kartki/rysunku z życzeniami i podziękowaniami dla medyka. Zdjęcia prac należy przesyłać na adres e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Niech to będzie nasze podziękowanie za ich trudną pracę i znak, że doceniamy i jesteśmy im wdzięczni.

Opracowała: J. Marcinczak

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!