„Dziękuję za to wszystko,
Czym dobroć jest na ziemi,
Że Jesteś najważniejsza,
Że tego nikt nie zmieni..."

Dzień Matki to jedno z najpiękniejszych świąt w ciągu całego roku, wypełnione kwiatami i serdecznymi życzeniami. Święto to jest wyrazem wdzięczności, szacunku i miłości. Obchodzimy je zawsze 26 maja. Dlaczego właśnie w tym dniu? Może dlatego, by wszystkie najpiękniejsze kwiaty wiosny mogły być ofiarowane kochanym mamom.

W tym roku szkolnym uroczystość z okazji Święta Mamy przebiegała inaczej, niż w minionych latach. Dzieci przygotowały mamom upominki w postaci prac plastycznych oraz samodzielnie ułożonych wierszyków nie w szkole, lecz w swoich domach pod kierunkiem nauczyciela.

Z okazji Dnia Matki, życzymy wszystkim mamom tego, co najlepsze. Niech każdy dzień przynosi wiele powodów do radości, dużo sił i promiennego uśmiechu na twarzy.

Opracowała: B. Czekalska

DMC Firewall is a Joomla Security extension!