25.10.2016 r. w ramach akcji „Gość w świetlicy” grupę świetlicową odwiedził asp. Marcin Urban na co dzień pracujący w Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wlkp. Podzielił się on z nami swoją pasją do zawodu, którą przejawiał już od najmłodszych lat oraz wiedzą niezbędną w pracy strażaka. Pan Marcin zaczarował dzieci opowieściami o trudnych akcjach i zasadach pracy straży pożarnej, czym wzbudził ich ogromne zainteresowanie. Uczniowie mieli również okazję zobaczyć sprzęt przyniesiony przez gościa. 

     Mamy nadzieję, że wizyta strażaka przybliżyła dzieciom choć trochę specyfikę tego zawodu. Kto wie, być może w przyszłości któryś z wychowanków świetlicy również zostanie strażakiem. 

     Dziękujemy za mile spędzony czas.

Opracowali: S. Larek, K. Michaś, P. Talaga

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!