Od pierwszego czerwca 2020 roku w Szkole Podstawowej nr 9 im. Jana Pawła II w Ostrowie Wielkopolskim, po długiej przerwie spowodowanej epidemią, wznowione zostały zajęcia z koszykówki dziewcząt w ramach programu Szkolnych Młodzieżowych Ośrodków Koszykówki (SMOK).

W szkole programem objetę są trzy grupy dziewcząt z klas II, III oraz IV-V. Zajęcia będą się odbywać w czerwcu i lipcu, a także od nowego roku szkolnego 2020/2021. W naszej szkole zajęcia prowadzą: Katarzyna Motyl, Maciej Staszak i Marcin Krzyżanowski. W dalszym ciągu można zapisać się na zajęcia. Warto dodać, że w naszej placówce doskonale funkcjonują oddziały sportowe dziewcząt o profilu koszykówki w klasach IV-VIII. Na zdjęciu najmłodsza grupa SMOK'ów.

Opracował: M. Staszak