Wojewódzki Konkurs Kształcenia Słuchu „Ptaków śpiew”.

Dwoje uczniów Szkoły Podstawowej nr 9 w Ostrowie Wielkopolskim wzięło udział w wyjątkowym, ponieważ zorganizowanym poprzez platformę internetową, Wojewódzkim Konkursie Kształcenia Słuchu pt. „Ptaków śpiew”, organizowanym przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. Konkurs polegał na rozpoznawaniu gatunków ptaków na podstawie ich głosów, co przyczyniło się do rozwoju pamięci słuchowej uczestników.

Serdecznie gratulujemy uczennicy klasy 6c – Marii Michałowskiej-Rzeźnik, która zakwalifikowała się do drugiego etapu konkursu uzyskując maksymalną liczbę punktów. Trzymamy kciuki za kolejne etapy konkursu.

Opracowała: M. Psikus

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd