Wojewoda Wielkopolski wraz z Przewodniczącą Rady Rodziny oraz Kuratorem Oświaty zaprosili dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. "Z rodziną najlepiej". Przedmiotem konkursu było samodzielne wykonanie i dostarczenie pracy plastycznej w dowolnej technice. Konkurs adresowany był do uczniów z wielkopolskich szkół podstawowych. Prace oceniano w dwóch kategoriach wiekowych: klas I - III i IV - VIII.

Na specjalnie w tym celu utworzony adres e-mail, w ciągu dwóch tygodni, wpłynęło około 550 prac. Przyznano 6 nagród i 4 wyróżnienia. Wśród laureatów znalazła się uczennica klasy III a – Maja Dziuba, zdobywając II miejsce wśród klas I – III. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu. Maja odebrała z rąk Wojewody – Pana Łukasza Mikołajczyka pamiątkowy dyplom, książkę oraz drobne upominki. Nie zabrakło również poczęstunku i wspólnego odśpiewania piosenki.

Opracowała: M. Łuczak

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd