W ramach charytatywnej akcji „Podaj łapkę” uczniowie wraz z nauczycielami przeprowadzili zbiórkę karmy oraz akcesoriów dla psów i kotów z Międzygminnego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. W środę, 26 – go października przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Klaudia Szukalska z klasy 6c, Julia Maik z klasy 4e, Natasza Szubert z klasy 6c wraz z opiekunem SU panem Maciejem Staszakiem odwiedzili schronisko, przekazując zebrane dary. Koordynatorem akcji jest pani Magdalena Przegoń, opiekun SU.

Za okazaną pomoc dla zwierząt otrzymaliśmy podziękowanie od kierownik schroniska - pani Agnieszki Nowickiej. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję „Podaj łapkę”. Jednocześnie informujemy, że w dalszym ciągu można przynosić karmę i inne przydatne w schronisku przedmioty, takie jak koce, miski, smycze itp.

Opracował: M. Staszak