W dniach 21. i 28.10.2016 roku został rozegrany Halowy Turniej Piłki Nożnej o mistrzostwo miasta i powiatu ostrowskiego. W rozgrywkach startowało siedemnaście drużyn reprezentujących szkoły podstawowe. W pierwszej fazie zawodów piłkarze „dziewiątki” pokonali sześć ostrowskich szkół. Po wyrównanym meczu z SP 11 zostali po raz drugi z rzędu mistrzami Ostrowa Wielkopolskiego w halowej piłce nożnej. W następnej fazie rozgrywek startowało osiem drużyn z powiatu ostrowskiego. Tak jak w ubiegłym roku pierwsze miejsce zajęła ostrowska „dziewiątka”.

     Szkołę reprezentowali: Maksymilian Dziuba, Piotr Igielski, Hubert Jurasik, Mateusz Sobczak, Mikołaj Sztrba, Jakub Królikiewicz, Marcin Korolewski, Dawid Kalwarski, Maciej Grzesiak, Michał Wołowicz, Jakub Twardowski, Jakub Pietrzak, Szymon Góreczny i MAciej Grzesiak.

     Opiekunem drużyny był pan Przemysław Nowak

     Wszystkim zawodnikom należą się podziękowania za zaangażowanie i wolę walki. Słowa wdzięczności kierujemy do rodziców, dziękując za okazane wsparcie.

Opracował P. Nowak

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!