Za nami kolejny miesiąc twórczych zajęć w świetlicy szkolnej. Październik zaczęliśmy tworzeniem pięknych witraży z motywem liścia. Dzięki nim świetlica stała się jeszcze bardziej kolorowa. Nasi uczniowie wykazali się również kreatywnością, malując za pomocą wosku i farb wakacyjne wspomnienia. Dzieci były zachwycone tą formą pracy plastycznej, co chwile przybywali nowi uczniowie chcący malować razem z nami. Na zakończenie października postanowiliśmy stworzyć prace plastyczne za pomocą pasteli. Dzieci malowały jesienny krajobraz oraz postać Pani Jesień. Kolejny raz pokazaliśmy, że jesień może być ciepła i kolorowa.

     Wszystkie prace barwnie udekorowały naszą świetlicową gazetkę. Dzieła naszych utalentowanych uczniów można zobaczyć również w galerii zdjęć.

Opracowała: E. Zarębska-Bączyk

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!