W poniedziałek, 7 listopada, uczniowie klas I-III uczestniczyli w szkolnym konkursie recytatorskim na temat: "Gdy na dworze zawierucha, o jesieni wierszy słuchaj...". Mimo iż tematyka konkursu nie należała do najłatwiejszych, występujący doskonale oddali nostalgiczy nastrój wierszy, choć nie zabrakło również elementów humorystycznych. 

     Kolejne występy uczestników przekonywały komisję (w składzie: p. Katarzyna Śliwińska, p. Agnieszka Resler, p. Kamila Szkudlarek) o wysokim poziomie przygotowania mówców i sprawiały, że wybór laureatów nie był łatwy.

     Ostatecznie zdecydowano przyznać trzy pierwsze miejsca dla: Julity Jurasik (I a), Ewy Szpery (II d) oraz Zuzanny Dominiak (III a). Laureatki zmierzą się w etapie międzyszkolnym, który odbędzie się 18 listopada w Szkole Podstawowej Sióst Salezjanek. Postanowiono również przyznać wyróżnienia nastepującym dzieciom: Weronice Gomółce (II a), Annie Kosmali (II b), Marcie Mrowińskiej (III f) i Gabrieli Banach (III h).

     Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi oraz tak dosokałej pamięci, a laureatom życzymy powodzenia w zmaganiach międzyszkolnych.

Opracowała: K. Śliwińska

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd